Спорт
Понеділок квітня 12, 2021

Register

Так тримати!

Так тримати!27 лютого в приміщенні Української академії банківської справи пройшов ІV Відкритий міжрегіональний турнір з карате JSKA « BUDO SPORT OPEN 2016», у якому взяли участь 145 спортсменів з 9 команд: представників Сумської області, а також гості турніру із Києва, Харкова та Сєвєродонецька. Цей турнір є традиційним і вже вчетверте приймав команди з різних куточків України. Баталії на татамі, емоції учасників та вболівальників – все поєдналось в один великий турнір. Вже традиційно команду «Будо Спорт» представляли юні лебединці, які своєю неймовірною результативністю від категорій початківців до найзапекліших категорій, зробили вагомий внесок в загальнокомандну перемогу. Так, золоті нагороди в своїх категоріях здобули Колєсніченко Кіріл, Фісіченко Олександра, Литвиненко Богдан, Маліков Олександр, Меша Анастасія, Борисенко Анастасія, Убийвовк Артем, Крижанівський Деніс, Зєлінський Давід. Призерами стали : Тая-Ткаченко Давід, Курас Дмитро, Приходько Станіслав, Туркін Дамір, Вільбой Антон, Машин Олександр, Литвиненко Богдан, Владзієвська Софія, Павлюк Валерій та Кривокоритов Павло, який також переміг у номінації «За волю до перемоги».

У загальнокомандному заліку перемогла команда «Будо Спорт», 2 місце посіла команда «Тора» з Сєвєродонецька, 3 – команда «Сіто Рю» (м.Київ).

Вітаємо наших юних спортсменів та бажаємо нових гучних перемог!